Wiele osób lubi dbać o swoje samochody, i to na różne sposoby. Standardem dla nich jest regularne odkurzanie wnętrza i korzystanie z ręcznych myjni, a w ostatnich czasach dość chętnie także z tak zwanego autodetailingu. Ten stosunkowo nowy trend w naszym kraju zyskuje ostatnio bardzo na popularności, i rosnąca liczba posiadaczy samochodów zaczyna się na niego decydować. Stanowi on świetną opcję dla tych, którzy bardzo zwracają uwagę na to jak się prezentuje ich auto w środku i na zewnątrz.

Jak można zauważyć, ta metoda sprawdza się także dobrze w przypadku starszych samochodów, a to niesie za sobą kilka dodatkowych korzyści. Z pewnością istotne to będzie na przykład przy sprzedaży, ponieważ za zadbany samochód będzie można wziąć atrakcyjniejszą cenę. W największym skrócie autodetailing polega na tym, że pojazd zostaje bardzo dokładnie czyszczony, lecz również poddany konserwacji i renowacji. Prace obejmują zarówno zewnętrzną lakierniczą powłokę wraz z dodatkowymi elementami, jak również wszystko we wnętrzu.

Jest to znacznie więcej niż przy samochodowych myjniach, wykorzystywane są też zupełnie inne metody. Na samym początku cały pojazd jest dokładnie myty przy pomocy odpowiednich preparatów czyszczących, a później poddany zabiegowi glinkowania. Po wyczyszczeniu lakieru zostaje on wypolerowany, a następnie zabezpieczony woskiem czy powłoką ceramiczną. Znacznie więcej w temacie tej techniki można znaleźć w internecie, na przykład po wpisaniu w jednej z wyszukiwarek hasła detailing auta Kraków i przejrzeniu wyników.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać