Rzetelna poradnia endokrynologiczna prosperująca na terenie województwa warmińsko – mazurskiego jest wybierana przez pacjentów, jacy mają wiedzę o tym, jak istotne jest troszczenie się o własne zdrowie pod pieczą wykwalifikowanego specjalisty. Pracujący w tym gabinecie endokrynolog bartoszyce profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski zdobył również specjalizację w chorobach wewnętrznych i onkogenetyce. Posiada specjalizację w genetyce klinicznej, wobec czego poradzi sobie także z szczególnie skomplikowanymi przypadkami lekarskimi.

Zdobywał doświadczenie w renomowanej klinice w Stanach Zjednoczonych, gdzie badał dziedziczenie nowotworów. Odkrył wtedy gen odpowiadający za dziedziczenie raka tarczycy. Obecnie kieruje on grupą lekarzy oraz naukowców Zakładu Medycyny Genomowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego. Z tego powodu chorzy, jacy wpisują się tutaj na rozmowę mają pojęcie, że są pod opieką specjalisty, który podchodzi do swojej pracy rzetelnie oraz jego diagnostyka będzie trafna.

Sesje z zakresu endokrynologii mogą odbywać się również w formie zdalnej, wobec czego na pomoc mogą liczyć chorzy z całego kraju. Spotkania mogą dotyczyć takich problemów jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, czy retinopatia. Żeby umówić się na rozmowę z profesorem wystarczy zadzwonić na numer telefonu umieszczony na witrynie internetowej.

Diagnoza oraz leczenie zaburzeń hormonalnych to specjalizacja podanej placówki, w jakiej ekspert ciągle się doskonali. Z tego powodu jego gabinet ma dużo dobrych opinii i pacjenci ufają w metody postępowania leczniczego, jakie są im proponowane w takim gabinecie. Wystarczy przyglądać się rekomendacjom na stronie www, by nabrać o tym przekonania.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać

Propozycja usług agencji interaktywnej Ajmer

Etapy współpracowania z agencją interaktywną Ajmer są dokładnie doprecyzowane, dzięki czemu zleceniodawcy…

Possessing A Wholesome Way of life Signifies Exercising Frequently

Źródło: https://www.makijaz.info.pl/makijaz-permanentny-ust-wszystko-co-musisz-wiedziec/ Shedding weight can be a man or woman plenty of…