W różnych halach produkcyjnych czy magazynowych, ale też i wielu budynkach firmowych stosowane są często rozmaite drzwi czy bramy. Montowane są one zarówno pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami, ale także i na zewnątrz. Jeżeli z takich miejsc będzie się korzystać jedynie raz na jakiś czas, to wówczas można je będzie spokojnie zamykać.

Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja, kiedy przechodzić przez nie często będą pracujące osoby lub jeździć jakieś firmowe pojazdy, na przykład widłowe wózki. W takim przypadku otwieranie za każdym razem będzie nie tylko mocno niewygodne, lecz również i zabierające dużą ilość czasu. Z kolei nie w każdym przypadku się da pozostawić drzwi całkiem otwarte lub nawet je całkiem ściągnąć. Pomiędzy obiema stronami pojawić się bowiem mogą duże różnice w temperaturach, jak też zapylenie, kurz czy trudne atmosferyczne warunki.

W takich sytuacjach pomyśleć jednak można o rozwiązaniu, jakie stosuje się z powodzeniem od wielu lat w różnego rodzaju firmach. Chodzi tu mianowicie o kurtyny PCV, wykonane z folii PCV. Dzięki temu, że foliowe paski są różnej grubości i po zawieszeniu zachodzą na siebie, to oddzielają bardzo skutecznie różne pomieszczenia. Ale równocześnie bardzo łatwo da się przez nie przejechać czy przejść, a po tym bardzo szybko wracają do pierwotnego kształtu. Szerokość tego typu pasków może wynosić między kilka a kilkanaście centymetrów, a oferowane są one zarówno przezroczyste, cieszące się największą popularnością, jak też w wielu różnych kolorach.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać