Ekrany spawalnicze od producenta Kiner są przegrodami ochraniającymi przed promieniowaniem świetlnym, tak samo IR jak i ultrafioletowym emitowanym przez łuk spawalniczy. Zrobione są one z lekkiej konstrukcji ze stali a także wypełnienie z trudnej do zapalenia folii do spawania. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje stałe parawany spawalnicze lżejsze, będące niezbyt ciężkimi konstrukcjami z metalu, uzupełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości zaledwie 0,4 milimetra.

Folia dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych, jakie mają przeróżny stopień przezroczystości. Ze względu na to, iż producent jest zorientowany, że kupujący mogą posiadać różne wymagania, udostępnia ekrany spawalnicze w 2 wersjach różniących się szerokością.

Specjalną propozycją w ofercie są ekrany spawalnicze mobilne. Ich precyzyjna charakterystyka opublikowana jest na stronie internetowej. Każdy z ekranów spawalniczych ma za zadanie chronić osoby, które realizują swoje obowiązki zawodowe przy stanowisku spawalniczym, a nie posiadają specjalistycznej odzieży do spawania. Osłona przed promieniowaniem IR, UV oraz rozbłyskami światła niebieskiego są zapewnione.

Proponowane rozwiązania spełnią wymagania normy spawalniczej EN ISO 25980. Kupujący, jacy zdecydowani są na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 milimetrów są osłonieni przed poparzeniami iskrami oraz roztopionymi odpryskami metali. Folia PCV stanowiąca wypełnienie ekranu jest ciężkopalna oraz zapobiega rozprzestrzenianiu się ewentualnego pojawienia się ognia. Klienci mogą zdecydować się na zamówienie folii wykonanej na podstawie spersonalizowanych wyznaczników.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać

Propozycja usług agencji interaktywnej Ajmer

Etapy współpracowania z agencją interaktywną Ajmer są dokładnie doprecyzowane, dzięki czemu zleceniodawcy…

Possessing A Wholesome Way of life Signifies Exercising Frequently

Źródło: https://www.makijaz.info.pl/makijaz-permanentny-ust-wszystko-co-musisz-wiedziec/ Shedding weight can be a man or woman plenty of…