Współczesna branża ogrodnicza korzysta coraz częściej z najróżniejszych folii. Naprawdę często Folie ERG Bieruń są chociażby stosowane do budowy najróżniejszych tuneli. Tunele takie chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a jednocześnie zapewniają w środku niezbędną temperaturę i wilgotność. Na naszym rynku można znaleźć dużo różnych odmian folii ogrodniczych, jakie różnią się właściwościami, parametrami technicznymi i ceną.

Dlatego jeśli ktoś będzie planował się zająć uprawą kwiatów czy roślin i chce robić to w tunelu, to nie powinien mieć żadnego problemu z wybraniem optymalnego rozwiązania. W pierwszej kolejności istotne będzie to, na jaki czas taka folia będzie kupowana. Modele przeznaczone tylko na dwa sezony, to znaczy wiosnę i lato kosztują znacznie mniej, ale bierze się to z tego, że zwyczajnie są cieńsze i mniej wytrzymałe. Z tego też powodu niejednokrotnie lepszą opcją będzie zakupienie folii wieloletniej, bo takie modele posiadają jeszcze dodatkowe wzmocnienia zwiększające ich wytrzymałość.

Można się też zastanowić nad wyborem folii kilkuwarstwowej, jaka jest dużo solidniejsza i trwalsza. Jednak w przypadku takich wersji należy sprawdzić jak w nich wygląda przepuszczalność światła słonecznego. Ten parametr jest bardzo ważny dla odpowiedniego rozwoju roślin, jeśli ilość światła będzie za mała to mogą one nie mieć optymalnego mikroklimatu. Takie folie są dostępne w wielu różnych wielkościach, w niejednym przypadku kupić też je można dokładnie na potrzebny wymiar.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać

Pompy ciepła – co musisz wiedzieć przed zakupem kotła i jakim sposobem działają?

Zainteresować musimy się także możliwościami, jakie proponuje nam rynek. To właśnie dzięki…