Odkurzacz pionowy zajmuje mniej miejsca i może mieć odłączaną maszynę, podczas gdy odkurzacze robota same sprzątają. Istnieje kilka podstawowych elementów, jeśli chodzi o praktyczność sprzątania i porządkowania domu – a jednym z nich jest odkurzacz. W szczególności dwa modele to ulubieńcy brazylijskich konsumentów, odkurzacz robota i odkurzacz pionowy. Shoptime wyjaśnia zalety każdego z nich, abyś mógł wybrać najlepszy dla swojego domu.

Zarówno odkurzacz pionowy, jak i małe, okrągłe roboty są idealne do mieszkań i małych domów. Nie zajmują dużo miejsca i działają bezprzewodowo (w większości modeli), dzięki nowym technologiom filtrów i wydajności pracy.

Podczas gdy pionowa próżnia wymaga wysiłku, aby poprowadzić ją po podłodze w pokojach, pozostawiając wszystko bardzo czyste, odkurzacz robota może to zrobić sam (pod warunkiem, że z podłogi zdobędziesz małe przedmioty, przewody i kable) i jest szczególnie przydatny w przypadku codzienne sprzątanie, dzięki czemu możesz zająć się innymi obowiązkami domowymi. Zobacz więcej szczegółów poniżej.

odkurzacz pionowy

Odkurzacze pionowe są szczególnie łatwe w przechowywaniu i mieszczą się za dowolnymi drzwiami lub zasłoną. Ich konstrukcja naśladuje nieco większą miotłę elektryczną, a wiele z nich jest bezprzewodowych, co ułatwia przenoszenie. Mają one podstawę lub ładowarkę, a bateria może wytrzymać ponad godzinę ciągłego użytkowania.

Istnieją prostsze modele o niższej cenie, a także odkurzacze z najwyższej półki, o większej mocy i nowych technologiach, w tym wydajniejsze filtry.Jedną z zalet jest to, że większość odkurzaczy pionowych nie ma worka na kurz: filtry można prać, a przegrody można odłączyć. szczegóły zobacz

Kolejną szczególną zaletą jest możliwość zastosowania odkurzacza pionowego nie tylko na podłodze, ale również jako odkurzacza ręcznego. Wiele modeli ma zdejmowaną i przenośną maszynę główną, która ułatwia czyszczenie mebli, szafek i wnętrz pojazdów. Idealnie nadaje się na przykład do odkurzania okruchów na stole lub między poduszkami sofy.

odkurzacz robota

Odkurzacze automatyczne są zasilane bateryjnie i są bardzo praktyczne do podłóg z płytek, drewna, parkietu, laminatu lub cementu. Małe i okrągłe, większości udaje się dostać pod łóżka i meble. A małe roboty z dużymi kołami i większą mocą poruszają się również po dywanach i dywanikach. Po prostu nie nadają się do intensywnego czyszczenia.

Istnieją modele ekonomiczne oraz najnowocześniejsze i najbardziej inteligentne, z dostępem do Internetu i aplikacją mobilną.Ogólnie rzecz biorąc, mają obrotowe szczotki, które wyrzucają kurz, okruchy, sierść zwierząt i inne cząsteczki pod sprzęt, gdzie znajduje się dysza zasysająca brud do zbiornika. Niektóre mają obrotową część w dyszy, która wyłapuje większe zabrudzenia i zwiększa wydajność.

Czujniki urządzeń zapobiegają wstrząsom i upadkom ze schodów. Bardziej zaawansowane modele mają totemy lokalizacyjne lub bardziej zaawansowany system mapowania, aby „zobaczyć” otoczenie i wiedzieć, gdzie ono było.

Im mądrzejszy, tym bardziej autonomiczny będzie Twój robot, ale będzie też droższy.

Najprostsze roboty odkurzające zwykle mają tylko działanie automatyczne, które przełącza się między różnymi trybami czyszczenia: spiralnym, narożnym, prostym i zygzakowatym. Bardziej zaawansowani używają różnych trybów ruchu, aby objąć całe zmapowane środowisko, aż czujniki wskażą, że nie ma już odkurzanego brudu.

Tańsze modele mają zwykle ładowarkę przewodową, natomiast bardziej nowoczesne wyposażone są w bazę ładującą, do której robot wraca, gdy wyczerpie się bateria. Istnieją już modele, w których podstawa usuwa również zabrudzenia, pozostawiając robota gotowego do dalszego czyszczenia. Twoim zadaniem jest opróżnianie podstawy raz w tygodniu, a nie czyszczenie komory próżniowej po każdym lub dwóch użyciach.

Odwiedź Shoptime, aby poznać modele odkurzaczy dostępne na rynku krajowym. Pobierz aplikację Shoptime z głównych sklepów z aplikacjami na smartfony, aby śledzić dostawy i otrzymywać ekskluzywne oferty. I ciesz się Liquida Shoptime, wszystko dla wszystkich domów z rabatem do 60% i zwrotem gotówki do 20%.

odkurzacze bezprzewodowe

Odkurzacze bezprzewodowe zapewniają większą swobodę i wygodę podczas jednego z najczęstszych domowych zadań porządkowych. Dzięki odkurzaczom bezprzewodowym nie musisz już ciągnąć ciężkiego sprzętu, aby szybko odkurzyć pomieszczenie, ani usuwać krzeseł i innych przeszkód, które przeszkadzają przewodowi odkurzacza.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać

Propozycja usług agencji interaktywnej Ajmer

Etapy współpracowania z agencją interaktywną Ajmer są dokładnie doprecyzowane, dzięki czemu zleceniodawcy…

Possessing A Wholesome Way of life Signifies Exercising Frequently

Źródło: https://www.makijaz.info.pl/makijaz-permanentny-ust-wszystko-co-musisz-wiedziec/ Shedding weight can be a man or woman plenty of…