Prowadzisz klinikę czy prywatny szpital, jesteś pielęgniarką lub zajmujesz się zakupami w szpitalu – szukasz wózków do transportu pacjenta na leżąco? A może poszukujesz wózka do przewożenia chorych na siedząco. Służymy pomocą abyś mógł zakupić aparaturę medyczną z którego będziesz zachwycony przez lata użytkowania na nim. Zanim zdecydujesz się na zakup przeczytaj poniższy artykuł i odpowiedz sobie na kilka pytań tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego wyboru. No początek przemyśl jakie funkcje powinien spełniać Twój nowy wózek do przewożenia chorych?

Opcje wózka, które należy wziąć pod uwagę wybierając wózek do przewożenia chorych.

– Czy twój wózek ma posiadać regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdziesz wózki o nie regulowanej wysokości – ale czy takiego potrzebujesz? Zastanów się czy nie lepszym rozwiązaniem będzie wózek do transportu chorego ze śrubową regulowaną wysokością? Ta opcja pozwala na wygodną pracę personelowi medycznemu ale stanowi też o dobrej wygodzie dla pacjenta. Salowy pracować będzie w dobrej pozycji, by szybko i wygodnie posadzić chorego na wózku inwalidzkim. Regulowana wysokość pozwala przetransportowanie pacjentana wózek bez konieczności jego dźwigania.Warty odnotowania jest fakt że na rynku można zobaczyć wózki o stałej wysokości i o ręcznej regulacji wysokości. Te ostatnie sprawiają pewne problemy. Wózki o śrubowej regulacji wysokości wymagają poświęcenia większej ilości siłowej przez kadrę medyczną a wiemy że stanowią go w znaczniej mierze kobiety. Należy więc ten fakt wziąć pod uwagę.

Decydując się na wózek do przewożenia chorych należy również wziąć pod uwagę jego nośność. Obciążenie odnosi się do maksymalnego obciążenia, jakie może utrzymać wózek. Im większa nośność wózka – tym lepsza użytkowość wózka. Dlaczego?, ponieważ wózki o powiększonym udźwigu produkowane są z bardziej solidnych profili metalowych. Taki wózek z założenia będzie dłużej pracował.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewozu chorych na leżąco Zobacz pełną ofertę na wózki do przewożenia chorych w firmie Euro-Medical z Żywca

Zaryzykuj i obdarz zaufaniem Euro-medical przy wyborze sprzętu medycznego i aparatur medycznej. Sprawdź naszą stronę WWW i nasz asortyment który tam się znajduje. Główne kategorie produktów to: łóżka szpitalne, wózki zabiegowe, wózki anestezjologiczne, szafki przyłóżkowe, aparaty ktg, aparaty EKG, puls oksymetry. Postaw na całkowitą lub indywidualną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać

Propozycja usług agencji interaktywnej Ajmer

Etapy współpracowania z agencją interaktywną Ajmer są dokładnie doprecyzowane, dzięki czemu zleceniodawcy…

Possessing A Wholesome Way of life Signifies Exercising Frequently

Źródło: https://www.makijaz.info.pl/makijaz-permanentny-ust-wszystko-co-musisz-wiedziec/ Shedding weight can be a man or woman plenty of…