Odholowanie aut to główna ze standardowych usług, realizowana przez zakład POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI. Bezpieczny i zaliczający się do sprawdzonych przewóz pojazdów ma miejsce w licznych okolicznościach, o ile tylko właściciel określonego auta potrzebuje wsparcia, kiedy auto będzie miało awarię albo kiedy dojdzie do stłuczki komunikacyjnej.

Oferta każdorazowo dopasowana jest do oczekiwań zleceniodawcy, a także w danej sytuacji. Sprzęt, którym operują pracownicy z pomoc drogowa 24h Lublin sprawdza się w przeróżnych sytuacjach. Umożliwione jest również zrobienie użytku z bezgotówkowego holowania pojazdu z uszkodzeniem, podczas gdy to przewóz taki finansowany jest przez pakiet ubezpieczeniowy odpowiedzialności cywilnej osoby która doprowadziła do kolizji. Specjaliści z firmy poinformują poszkodowanego o tym, jakie uprawnienia mu będą przysługiwały, jak i będą zajmować się reprezentując zleceniodawcę negocjacjami z ubezpieczycielem.

W efekcie etap usunięcia szkody przebiega bezstresowo. Właściciel pojazdu bezzwłocznie otrzyma właściwą pomoc, a samochód będzie dostarczony, dla przykładowy na miejsce postojowe dla pojazdów powypadkowych albo do wytypowanego warsztatu. Każdorazowo właściciele pojazdu, jacy będą znajdować się w trudnej okoliczności na drodze mają możliwość szybko dowiedzieć się, co dzieje się z ich samochodem oraz na takiej przesłance planować następne kroki. Kiedy wyjdzie na jaw, iż możliwe jest przemieszczanie, to nie muszą przejmować się przejazdem do warsztatu samochodowego.

+Reklama+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To powinno ci się spodobać